Біз Такир Оспанұлын қолдаймыз!

2020 жылы 24 қыркүйек күні Өнер, мәдениет және спорт институтының ұжымы университет ректорының сайлауалды бағдарламасын толық қолдай отырып, дауыстарды өз университетінің басшысына беру мақсатында «Менің таңдауым - Такир Оспанұлы Балықбаев» тақырыбында бейне үндеу жолдады.

«Біз білеміз: Біз білеміз: мәдениеттің, руханилықтың, адамгершіліктің дамуын тек білім ғана арттыра алады. Қазір адамзатқа қажет білім уақыты. Әрбір елдің өркендеуі, тұғырының берік болуы білімге негізделген. Біз Такир Оспанұлының біздің университеттегі еңбектерінің куәгерлері болып табыламыз және оған үлкен үміт арта отырып, оны лайықты кандидат деп санаймыз. Біздің таңдауымыз - Такир Оспанұлы Балықбаев! », - дейді Абай атындағы ҚазҰПУ ректорының әріптестері.

Видеоматериал