«Ұстаздың жанған жүрегі» конкурсының қорытындысы

2021 жылдың 9 қазанында Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінде онлайн-форматта Дүниежүзілік мұғалімдер күніне арналған «Ұстаздың жаңған жүрегі» құттықтаулар конкурсы өтті.

Іс-шараны Білім беру ғылымы мен мұғалімдерді дайындау бойынша ЮНЕСКО кафедрасы, «Педагогика және психология» ғылыми-әдістемелік журналы, «Педагогика және психология» білім беру бағдарламасы мен Алматы қаласы білім басқармасының Білім берудегі жаңа технологиялардың қалалық ғылыми-әдістемелік орталығы ұйымдастырды.

Конкурсқа Қазақстан, Ресей, Әзірбайжан колледждері мен жоғары оқу орындарының мектеп оқушылары мен бірінші курс студенттері қатысты. Қазылар алқасына мектеп оқушылары, мұғалімдер мен оқытушылар - «Zhas Izdenister» халықаралық ғылыми - білім беру жобасының мүшелері қатысты. Конкурсқа қатысушылар құттықтауларды суреттер, әлеуметтік желілердегі бейнелер мен жазбалар түрінде ұсынды. Көптеген туындылар шығармашылық көзқарасымен, орындалуымен және қызықты мазмұнымен ерекшеленді.

Қазылар алқасының шешімімен Алматы қаласы № 46 гимназияның «Экспромт» театр студиясының оқушылары Гран-при жүлдесімен марапатталды.

Үздік туындылар әр ұйымдастырушы номинациялары бойынша бірінші-үшінші дәрежелі дипломдармен және лауреат дипломдарымен марапатталды.

1. Абай атындағы ҚазҰПУ-ның ЮНЕСКО кафедрасы номинациясы бойынша:

1 дәрежелі диплом:

- 5 «М» сыныбы, Балашиха қ. № 11 гимназия, Мәскеу облысы, Ресей.

- 6 «Д» сыныбы, Балашиха қ. №11 гимназия, Мәскеу облысы, Ресей;

- Ада Азизова, Баку қ. № 251 мектеп, Әзірбайжан.

- 3 «Е» сыныбы, Балашиха қ. № 11 гимназия, Мәскеу облысы, Ресей;

- Буняд Исмаил, 10 сынып, Хырдалан қ. № 9 мектеп, Әзірбайжан;

- Игорь Чуканов, 7 сынып, Балашиха қ. № 11 гимназия, Мәскеу облысы, Ресей.

Лауреат дипломы:

- Shahir Akhtary (Ауғанстан), 1 сынып, Алматы қ. № 117 мектеп.

2. Абай атындағы ҚазҰПУ Ппедагогика және психология институты номинациясы бойынша:

1 дәрежелі диплом:

- Т.Жүргенов атындағы ҚазҰӨА «Өнер» колледжі.

2 дәрежелі диплом:

- Бабаева Муштари, 1 курс, «Бастауыш білім беру педагогикасы мен әдістемесі» БББ (қ/б), Абай атындағы ҚазҰПУ.

- № 1 топ, 1 курс, «Педагогика және психология» БББ (қ/б), Абай атындағы ҚазҰПУ.

3 дәрежелі диплом:

- № 2 топ, 1 курс, «Педагогика және психология» БББ (қ/б), Абай атындағы ҚазҰПУ;

- № 3 топ, 1 курс, «Педагогика және психология» БББ (қ/б), Абай атындағы ҚазҰПУ;

- Хасенова Аяжан, 1 курс, «Педагогика және психология» БББ (о/б), Абай атындағы ҚазҰПУ.

3. Алматы қаласы білім басқармасының білім берудегі жаңа технологиялардың қалалық ғылыми-әдістемелік орталығының номинациясы бойынша:

1 дәрежелі диплом:

- 5 «Г» сыныбы, Алматы қ. № 96 орта мектеп.

- 5 «Е» сыныбы, Алматы қ. № 198 мектеп;

- Ким Валерия, 9 сынып, Алматы қ. № 99 орта мектеп.

- Айдарұлы Дамир, Сағымбай Нұрай, 8 сынып, Алматы қ. № 191 орта мектеп;

- Исмаил Фаришта, Прохоренко Ангелина, Жадырасын Абай, Ахтамова Шахзада, 11 сынып, Алматы қ. №117 орта мектеп;

- Ким Али, Айтакова Айша, 9А сыныбы, Мухамедова Сати, 8 «А» сыныбы, Кадиров Раджаб, Ұланқызы Нұрай, Мұстафаева Милена, 7 «А» сыныбы, Малдыкан Аружан, Мулдагалиева Айсулу, 10 «А» сыныбы, Алматы қ. № 189 орта мектеп.

- Қанатов Аслан, Нұржігітов Нұрәлі, 8 «А» сыныбы, Алматы қ. № 191 орта мектеп;

- Кармысова Асем, 3 сынып, STEAM мектебі, 3 Cambridge;

- Тоқсанбаев Эмир, 6 сынып, Алматы қ. № 130 гимназия.

4. «Педагогика және психология» ғылыми-әдістемелік журналының номинациясы бойынша:

Бейнеқұттықтаулар:

2 дәрежелі диплом:

- Логунова Татьяна, 8 «А» сыныбы, Алматы қ. «Lakeview School» ББМ.

Лауреат дипломы:

- Герцог Виктория, Луканина Алина, Валяева Алиса, Ежова Анна, 8 «А» сыныбы, Алматы қ. «Lakeview School» ББМ.

Суреттер:

1 дәрежелі диплом:

- Сағымбекқызы Арайлым, 5 «А» сыныбы, Алматы қ. № 191 жалпы білім беру мектеп.

2 дәрежелі диплом:

- Сағымбекқызы Аяулым, 5 «А» сыныбы, Алматы қ. № 191 жалпы білім беру мектеп.

3 дәрежелі диплом:

- Ким Валерия, 9 сыныбы, Алматы қ. № 99 жалпы білім беру мектеп.