Главная / СМИ о нас
16.04.2022

Фестиваль Ғылым онкүндігін аяқтайды

Эдвайзер Гүлнүр Байшукурова мен «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының 4 курс студенттері ұйымдастырған «Ғылым - адам өміріндегі ең маңызды, ең ғажайып және ең қажетті» фестивалі Филология институтының орыс тілі мен әдебиеті кафедрасындағы Ғылым онкүндігінің қорытынды іс-шарасы болды.

Фестиваль бағдарламасы өте мазмұнды болды: зияткерлік ойындар, блиц-турнирлер, өлең оқу, практиканттардың сабақтары туралы мектеп оқушыларының бейне-пікірлері, кафедра мен студенттер өмірінен қызықты көріністер, достық пародиялар.

Іс-шараға 1 курс студенттері, сондай-ақ кафедра оқытушылары қатысып, Фестиваль қонақтары болды. Кездесу соңында бітіруші студенттер алғыс ән айтып, бірінші курс студенттеріне өз тілектерін білдірді.

Кафедра меңгерушісі Сәуле Әбішева бітіруші курс студенттеріне Фестивальде жан тебіренісі мен креативтілігі үшін алғысын білдірді. Өз кезегінде түлектер ғылымға деген қызығушылықты оятып, университет қабырғасында алған құнды білімдері үшін ұстаздарға жылы лебіздерін білдірді.