Ғылыми-практикалық семинар

2022 жылдың 27 қараша - 4 желтоқсан аралығында Жаратылыстану және география институтының химия кафедрасында ғылыми-практикалық семинар өтті.

Семинар тақырыбы - «On the Perspective of Establishing the Circular Economy in the Elastomers and Plastics Sector». Дәріскер - Гданьск технологиялық университетінің профессоры Юзеф Хапонюк (Польша).

Семинарға химия кафедрасының профессор-оқытушылары, студенттер, магистранттар мен докторанттар қатысты. Семинар барысында профессор Юзеф Хапонюк эластомерлер мен пластмассаларды қайта өңдеудің химиялық технологиясының өзекті мәселелері туралы баяндама жасады. Іс-шара соңында Юзеф Хапонюк семинар қатысушылардың сұрақтарына жауап беріп, семинар тақырыбының мәселелері бойынша консультация өткізді. Тыңдаушылар алынған ақпараттың өзектілігін жоғары бағалады.