31.12.2022

Құрметті Дархан Нұрланұлы!

Сіздің университет басшылығына келгеніңізге бір жылдың жүзі болдын. 365 күн бойы Сіз мықты проректорлық корпуспен бірге университетіміздің игілігі мен өркендеуі жолында аянбай тер төктіңіз! Сіздер университет оқытушыларының кәсіби және тұлғалық өсуі үшін қолайлы жағдай жасалуына бет бұрдыңыздар. Соның бір жарқын мысалы - Назарбаев Университетінде Сіз ұйымдастырған біліктілікті арттыру курстары, бір ай ішінде университет есебінен 66 адам оқытылып, сертификаттар алды. Сіздің тікелей қолдауыңызбен университет білім саласында үлкен жетістіктерге жетті: АРТА ұлттық рейтингінде жетекші орындар, білім беру бағдарламаларын аккредиттеу және халықаралық рейтингтердегі жоғары көрсеткіштер (World University Rankings, QS және т.б.). Еліміздегі және әлемдегі академиялық беделіміз одан әрі нығая түсті. Біз сұранысқа ие университетке айналдық. Бұған ең алдымен студенттер контингенті мен университет үшін маңызды халықаралық байланыстардың жоғары көрсеткіштері дәлел.

Университет ғылымы қуатты серпіліс жасады, оған 2022 жылдың соңында алынған мемлекеттік гранттар, ғылыми марапаттар мен шәкіртақылар дәлел. Сіз үнемі компьютерлік паркті жаңарту және жаңа цифрлық жабдықты алу бойынша жұмыс жасайсыз. Сіз тартқан демеушілердің арқасында студенттерге арналған Абай орталығы ашылды. Сіз акт залы мен оқу корпусына жөндеу жұмыстарын жүргіздіңіз.

Сіздердің еңбекақыларын көтерген жас мұғалімдерге деген қамқорлығыңыз бізді ерекше қуантады. Біз еңбегімізге сәйкес сыйақы түрінде лайықты материалдық сыйақы ала бастадық. Бізде Қазақстанның ең үздік шипажайларында денсаулығымызды тегін жақсартуға мүмкіндігіміз бар.

Барлық кәсіподақ мүшелері алғаш рет сәнді жаңа жылдық сыйлықтар алды. Біздің команданың әрбір мүшесі үшін Жаңа жылды корпоративтік мерекелеу жарты соманы құрайды, өйткені. қалған 50 пайызын университет төледі. Біз сіз бір жыл ішінде атқарған аз ғана істерді тізімдедік. Біз сізді және сіздің командаңызды бағалаймыз және жұмыс істеу қабілетіңіз, жоғары адалдығыңыз және университет қызметкерлеріне ашқан перспективаларыңыз үшін алғыс айтамыз. Сізді және сіздің ұжымды келе жатқан Жаңа жыл мерекесімен шын жүректен құттықтаймыз! 2023 жыл университетіміздің игілігі үшін береке, мейірімділік, бейбітшілік және жаңа жетістіктер жылы болсын!

Абай атындағы ҚазҰПУ оқытушылары мен қызметкерлерінің ұжымы