Абай университетінің ұжымы ҚР Президентінің Жолдауын бірге тыңдады

Бүгін, 2023 жылғы 1 қыркүйекте Абай университеті ұжымы еліміздің дамуының маңызды аспектілері қозғалған ҚР Президентінің жаңа Жолдауын тыңдады.

Қазақстан президенті Қасым-Жомарт Тоқаев өз Жолдауында білім, ғылым және білімнің Қазақстан болашағының іргелі құрамдас бөлігі ретіндегі маңыздылығын атап өтті. Абай университеті ұжымы білім беруге баса назар аударуды құптайды және ұлттық мақсаттарға қол жеткізуге белсенді үлес қосуға дайын.

«Қазір инновациялық дамуда Астана мен Алматыда тиісті экожүйелерді құру басты назарда. Алайда бұл жеткіліксіз. Өңірлерді аралағанда мен әрқашан талантты, шығармашыл азаматтарды кездесіп отырамын. Олардың өз мүмкіндіктерін толық іске асыруы үшін жағдай жасау маңызды. Мен өңірлік жоғары оқу орындарының базасында нақты сектормен тығыз байланыста барлық облыс орталықтарында біртұтас инновациялық экожүйені құру міндетін қойдым. Astana Hub тәжірибесін кеңінен тарату қажет», - деді Мемлекет басшысы Қ.Тоқаев.

Абай университеті ректорының м.а. Клара Исакова ел Президентінің жаңа Жолдауы бізді білім беру сапасын, ғылыми зерттеулер мен инновацияларды жақсарту бойынша жұмысқа шабыттандырғанын атап өтті. «Біз білім мен ғылымды дамыту арқылы еліміз үшін жарқын болашақты қамтамасыз ете аламыз деп сенеміз және біздің университет еліміздегі білім беруді қолдау және жақсарту үшін мемлекеттік бастамалармен тығыз ынтымақтастықта болуға дайын», - деп атап өтті. Абай университетінің ұжымы Отанымыздың маңызды мәселелерін дамытуға қатысу мүмкіндігімен мақтанатынын және біздің еліміздің білім алуына алға қойылған міндеттер мен мақсаттарға жету үшін қолдан келгеннің бәрін жасауға дайын екендігін жеткізді.