Құрметті Абай университетінің профессор-оқытушылар қауымы!

Сіздерді және бүкіл университет ұжымын Ұстаздар күнімен шын жүректен құттықтаймын!

Бұл күн - біз үшін мақтаныш сезімін тудыратын және мамандығымыздың маңыздылығын мойындайтын ерекше күн. Ұстаздық мамандықтың өскелең ұрпақтың білімі мен дамуын қалыптастырудағы орны ерекше. Студенттерге тәлімгер және бағыттаушы болып табылатын ұстаздарымыздың міндеті білімді жеткізу ғана емес, сонымен қатар қазіргі әлемде табысты өмір сүруге қажетті сыни ойлауды, шығармашылық пен дағдыларды дамытуға баулу.

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті еліміздің болашағын айқындайтын білікті де саналы педагог кадрларын даярлауда басты рөл атқаруда. Сіздер білім беру саласындағы нағыз қаһарман, даналығы мен төзімділігі, кәсібилігі мен адалдығы үлгі болған, студенттеріміздің және жалпы еліміздің болашағын қалыптастыруға көмектесетін тұлғасыздар. Сіздер шәкірттеріңізге білім мен дағдыларды беріп қана қоймай, олардың мінез-құлқын қалыптастырып, олардың дамуына, табысты және тәуелсіз тұлға болуына ықпал етесіздер.

Білім ордамыз жаңа ұрпақ тәрбиелеу мен бәсекеге қабілетті кадрлар даярлаудағы жемісті жұмысын жалғастырады. Ұстаздарымыздың еңбегі жоғары бағаланып, мәртебесі арта берсін. Баршаңызға зор денсаулық, амандық және жұмыста шығармашылық табыс тілеймін!

Ізгі ниетпен, ректор Болат Тілеп