18.05.2020

Жоғары білім беру жүйесін интернационализациялау және шетелдік студенттерді тарту

2020 жылы 15 мамырда ҚР БжҒМ Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті және Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы ұйымдастырған «Жоғары білім беру жүйесін интернационализациялау және ПОСТ COVID-19 кезеңінде шетелдік студенттерді тарту» вебинары өтті. Вебинарға Қазақстанның ЖОО, сонымен қатар Британ Кеңесінің, «Отандастар қоры» АҚ, Леонардо Да Винчи жобасының (Франция), Әдістеме және білім беру орталығының (Словакия) өкілдері қатысты.

Абай атындағы ҚазҰПУ Халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры Анар Танабаева «Шетелдік студенттерді төтенше жағдайда Қазақстанның жоғары орындарында тарту» тақырыбында баяндама жасады, бұл. аудиторияның қызығушылығын тудырып, ЖОО өкілдерінің көптеген сұрақтарына жауап берді.