02.12.2020

Шетелдік беделді басылымдардағы жарияланымдар бойынша үздік-авторларға сыйақы берілді

«Қазақ ұлттық педагогикалық университеті» КЕАҚ халықаралық ақпараттық-талдамалық платформа деректері бойынша Web of Science Core Collection және Scopus басылымдарында мақала жариялауда белсенділік танытқан авторларды марапаттады. Шетелдік беделді басылымдардағы процентилі 35-100-ге дейінгі жарияланымдар біздің ғалымдарымыздың ғылымның дамуына қосқан үлесінің тікелей көрінісі болып табылады, университеттің әлемдік ғылым және білім кеңістігінде алға жылжуына ықпал етеді.

Абай атындағы ҚазҰПУ өзінің 2025 жылға дейінгі Даму стратегиясында ұлттық зерттеу университеті мәртебесіне айналдыруды көздейді, басшылық ғылым мен ғалымдарды толық және жан-жақты қолдайды. Осындай қолдаудың арқасында университетте ғылыми және оқытушылық қызметке жоғары талаптар қоятын кәсіби өсудің бірегей мүмкіндіктері құрылды.

Біздің үздік авторлар:

1. Бөрібаев Е.Ә. - з.ғ.д., профессор, құқықтану кафедрасының меңгерушісі;

2. Хамзина Ж.А. - з.ғ.д., профессор, құқықтану кафедрасының профессор-зерттеушісі;

3. Жұмағұлов Б.С. - т.ғ.к., Қазақстан тарихы кафедрасының профессоры;

4. Косов В.Н. - ф.-м.ғ.д., профессор, физика кафедрасының меңгерушісі;

5. Ошанова Н.Т. - п.ғ.к., доцент, информатика және білім беруді ақпараттандыру кафедрасының меңгерушісі;

5. Ахметов Б.С. - т.ғ.д., кафедра профессоры;

6. Купчишин А.И. - ф.-м.ғ.д., профессор, физика-технологиялық оқу -ғылыми зертхана меңгерушісі.

Біз жоғары ғылыми жетістіктерге ұмтылғаны үшін авторларды құттықтаймыз және алғыс айтамыз! Барлық педагогикалық ұжымға алдағы уақытта университет игілігі үшін шығармашылық табыстар мен жетістіктер тілейміз!