«Химия көктемі» мерекелік іс-шара

2021 жылғы 23 сәуірде Жаратылыстану және география институтында Ғылым айы аясында «Химия көктемі» мерекелік іс-шара өтті.

Ұйымдастырушылар - «Химия» білім бағдарламаларының эдвайзерлері, аға оқытушылар Жанар Жақсибаева, Меруерт Оразбаева, Жанар Қорғанбаева, педагогика ғылымдарының магистрі Әсия Бейсекова және «6В01510-Химия», «6В01512-Химия-биология» мамандығының 1-ші урс студенттері.

Кеш барысында 1 курс студенттері би билеп, ән айтып, күй тартты. Көрермендермен интеллектуалды ойындар ойнатып, қызықты химиялық эксперименттер көрсетті. Онлайн жағдайында білім алып жүрген студенттердің күнделікті өмір тіршілігінен үзінді видео-роликтер көрсетті.

Іс-шара барысында «Химия» білім бағдарламаларының жетекшісі Дина Каражанова, тәрбие жұмысы бөлімінің жетекшісі Нұрлан Манапов, профессор Гүлжәмила Мейірова студенттерге жылы лебіздерін айтып, қызықты кеш үшін ризашылықтарын білдірді.

«Химия» білім беру бағдарламалар бөлімі