Филология бойынша бірлескен халықаралық онлайн-курс басталды

2022 жылғы 22 ақпанда Ғылым департаментінің қолдауымен ЖАОК шеңберінде Цюрих универсиетінің алаңында 6 университеттің Швейцария, Хорватия, Ресей және Қазақстан «Meidalanscapes of Russian Literature: Text Reading» бірлескен онлайн-курс басталды. Курс жетекшісі - филология ғылымдарының докторы, Цюрих университетінің ғылыми қызметкері О.Д. Буренина-Петрова, халықаралық оқытушылар құрамына Абай атындағы ҚазҰПУ профессор-зерттеуші, филология ғылымдарының докторы Л.В. Сафронова кірді. Қазіргі уақытта Қазақстан тарапынан Абай атындағы ҚазҰПУ Филология және көптілді білім беру инcтитутының «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының магистранттары мен докторанттары Цюрих универсиетінде онлайн-оқудан өтуде.