17.03.2022

«БҰҰ-ғы еріктілік мүмкіндіктері» тақырыбындағы Инклюзивті білім берудің виртуалды зертханасының вебинары

2022 жылдың 16 наурызда инклюзивті білім берудің виртуалды зертханасы (ұйымдастырушы және модератор - профессор Мовкебаева З.А.) «БҰҰ-ғы еріктілік мүмкіндіктері» тақырыбында вебинар өткізді.

Виртуалды зертхананың мақсаты - арнайы және ғылыми-зерттеу саласындағы озық теориялық және практикалық тәжірибені ұсыну және тарат, инклюзивті білім беру.

Осы вебинардың спикерлері Қазақстандағы БҰҰ Еріктілерінің Елдегі үйлестірушісі (БҰҰ) Никита Шабаев және Қазақстандағы БҰҰДБ (Мүгедектігі бар жас мамандарға арналған жаһандық таланттарды дамыту бағдарламасы) инклюзия бойынша маманы, БҰҰ Ұлттық волонтеры. - Мадина Қарсақпаева. Спикерлер вебинарға қатысушыларды БҰҰ-ның Қазақстандағы волонтерлік бағдарламасымен таныстырды және ЖОО студенттер мен оқытушылары үшін осы бағдарламаның мүмкіндіктерін ашып берді.

Вебинарға әртүрлі жоғары оқу орындарының мүмкіндігі шектеулі студенттері, облыстық және аудандық білім басқармаларының өкілдері, мектепке дейінгі, мектеп, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының, жоғары оқу орындарының әкімшілігі мен педагогтары қатысты.