Негізгі бет / БАҚ біз туралы
03.03.2023

РhD дәрежесін алу үшін О.И.Турсыматованың диссертациялық жұмысының қорғауы өтеді

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінде 8D015 -Жаратылыстану пәндері бойынша педагогтарды даярлау (6D011300/ 8D01513 - Биология) және 8D051 - Биология және сабақтас ғылымдар (6D060700 / 8D05101 - Биология) бағыттары бойынша философия докторы (РhD), бейіні бойынша доктор дәрежелерін беру үшін диссертацияларды қорғау жөніндегі Диссертациялық Кеңесте «6D011300 - Биология» мамандығы бойынша ізденуші Турсыматова Оразкуль Исаевнаның «Жоғары оқу орындарында студент-биологтарды дайындауда биофизикалық ұғымдарды қалыптастырудың ғылыми-әдістемелік негіздері» тақырыбындағы диссертациялық жұмысы қорғалады.

Диссертация Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университетінде орындалған.

Қорғау қазақ тілінде.

ҒЫЛЫМИ КЕҢЕСШІЛЕР:
Ибадуллаева Салтанат Жарылкасыновна
- биология ғылымдарының докторы, профессор, Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университеті (Қызылорда қ., Қазақстан).
Жумагулова Калампыр Абжаппаровна - педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент, Абай атындағы Қазақ ұлттық университеті (Алматы қ., Қазақстан).
Суматохин Сергей Витальевич - педагогика ғылымдарының докторы, профессор. Мәскеу қалалық педагогикалық университеті (Мәскеу қ., Ресей Федерациясы).

РЕСМИ РЕЦЕНЗЕНТТЕР:
Тулеуханов Султан
- биология ғылымдарының докторы, профессор, әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, Биофизика, биомедицина және нейроғылым кафедрасы (Алматы қ., Қазақстан).
Салыбекова Нурдана Нуртаевна - философия докторы (PhD), доцент м.а., Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті (Түркістан қ., Қазақстан).

ДИССЕРТАЦИЯЛЫҚ КЕҢЕСТІҢ УАҚЫТША МҮШЕЛЕРІ:
Станкевич Петр Владимирови
ч - педагогика ғылымдарының докторы, профессор, А.И. Герцен атындағы Ресей мемлекеттік педагогикалық университеті (Санкт-Петербург қ., Ресей Федерациясы).
Абдрешев Серік Наурызбаевич - биология ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, Генетика және физиология институты (Алматы қ., Қазақстан).
Масалимов Жаксылык Каирбекович - биология ғылымдарының кандидаты, философия докторы (PhD), қауымдастырылған профессор (доцент), Биотехнология және микробиология кафедрасының меңгерушісі, Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті (Астана қ., Қазақстан).
Абдрасулова Жанна Тубекбаевна - философия докторы (PhD), қауымдастырылған профессор (доцент) м.а., әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті (Алматы қ., Қазақстан).

Қорғау 2023 жылы 05 сәуірде  сағат 14.00-де Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университетінде өтеді.

Мекен - жайы: 050010, Алматы қ., Достық даңғылы, 13.

Бас ғимарат (3 қабат, 320 кабинет)  Сайт: www.kaznpu.kz

Zoom: https://us06web.zoom.us/j/86166182833?pwd=Zzk3WnRXQmdoSXlCUUlYSTNxalg0UT09

Идентификатор: 861 6618 2833

Код: 348603