Абай университеті түлектерін оқу бітірулерімен құттықтайды

Бүгін, 2023 жылғы 30 маусымда Абай атындағы ҚазҰПУ-дың (Абай университеті) түлектері өмірлеріндегі ең маңызды кезеңін - жоғары оқу орнында оқуларын аяқтап, дипломдарын алды. 3000-нан астам түлекке салтанатты түрде диплом тапсыру рәсімі ректор Дархан Біләлов, проректорлар, институт директорлары, оқытушылар, түлектердің туыстары мен жақындары, сондай-ақ қонақтардың қатысуымен өтті.

Ректор түлектерді атаулы оқиғамен құттықтап, олардың табандылығын, еңбекқорлығын және алдағы мансап жолына дайындығын атап өтті. Оларға университет қабырғасында алған білімдері мен дағдыларын елінің және қоғам игілігі үшін табысты қолдануды, жақындарын қуантып, жаңа мүмкіндіктер мен кәсіби өсу жолындағы сынақтарға дайын болуға өз тілегін білдірді.

Биыл Қазақстандағы жетекші педагогикалық жоғары оқу орындарының бірі - Абай университеті 95 жылдық мерейтойын атап өтеді. Қазіргі уақытта университет студенттерге математика, физика, химия, шет тілдері, тарих және т.б. әртүрлі салаларда мамандар даярлап, жоғары білім алуға мүмкіндік беруде.

Бұл күн университетіміздің барлық түлектері мен оқытушылары үшін ерекше күн. Абай атындағы ҚазҰПУ түлектерін осындай атаулы оқиғамен құттықтаймыз, олардың одан әрі дамуы мен мақсаттарына жетуіне сәттілік тілейміз. Абай университетінің түлектері, сіздер ақ тілегімізге лайықсыздар, диплом табысқа жету жолыңызда соңғы аялдама болмайтынына сенімдіміз!