Құрметті студенттер, оқытушылар және қызметкерлер!

Баршаңызды көптен күткен мереке - Білім күнімен шын жүректен құттықтаймын! Бұл күн бізге білім берудің шексіз күшін, білім мен өсуге деген ұмтылысты еске салады.

Жаңа оқу жылы - академиялық және кәсіби өмірімізде жаңа тарауды бастау мүмкіндігі. Сіздерді қызықты сынақтар, қызықты зерттеулер және білім ғылым саласындағы көкжиектеріңізді кеңейту мүмкіндігі күтіп тұр.

Естеріңізде болсын, білім - ұрлауға болмайтын қазына, ол әрқашан сіздермен бірге болады. Жаңа білімге жасалған әрбір қадам алға қойған мақсаттарыңызға жақындатады. Өз қабілеттеріңізге сенімді болуға тырысып, қанша күш-жігерді қажет етсе де, алға ұмтылудан қорықпаңыздар.

Жаңа оқу жылы құтты болсын! Сіздерге көптеген қызықты жаңалықтар, таңғажайып сәттер және жеке жетістіктер әкелсін. Жаңа биіктерге ұмтылуға және алдарыңызға өршіл мақсаттар қоюдан қорықпаңыздар.

Абай университеті барлық тарап үшін оқу мен жұмысты ыңғайлы етуге қолдан келгеннің бәрін жасайды.

Білім күні құтты болсын!

Құрметпен, Абай атындағы ҚазҰПУ Басқарма төрағасы - ректоры м.а.

Клара Исакова