12.09.2023

Абай университетінің студенттері Литва үкіметінің беделді стипендиясының иегерлері атанды

Абай университеті Филология институтының студенттері Есболат Айжан, Хужаниязова Әсел және Бурабай Динара Литва үкіметінің қысқа мерзімді оқуға арналған беделді стипендиясын жеңіп алды.

Студенттер бір семестрде Литваның көрнекті оқу орындарының бірі Миколос Ромерис университетінде терең білім алу мүмкіндігіне ие болады. Бұл олардың академиялық шеберлігі мен әлеуетін көрсететін маңызды жетістік.

Оқу ақысынан басқа, әлемнің түкпір-түкпірінен келген 35 стипендиат жеңімпаздары ай сайын қаржылық қолдау алады, бұл олардың шетелдегі өмірін айтарлықтай жеңілдетіп, оқуға көңіл бөлуге мүмкіндік береді.

Бұл жеңіс білім беруде ерекше нәтижелерге қол жеткізуге деген адалдық пен ұмтылыстың үлгісі болып табылады. Біз Есболат Айжан, Хужаниязова Әсел және Бурабай Динараның жетістіктерін мақтан тұтамыз және олардың әлемдік білім беру қауымдастығындағы Абай университетінің жарқын өкілдері болатынына сенімдіміз.