Абай университеті мен Кёнги білім басқармасы ынтымақтастықты нығайтуда

Абай атындағы ҚазҰПУ мен Кёнги білім басқармасының (Оңтүстік Корея) өкілдері ынтымақтастықтың түрлі салаларын, соның ішінде біліктілікті арттыру, оқытушылармен алмасу бағдарламалары, бірлескен ғылыми бастамалар мен студенттер алмасу мүмкіндіктерін талқылау үшін бас қосты. Екі тарап білім беру тәжірибесін байыту және академиялық жетістіктерді ілгерілету үшін осы ынтымақтастықтың әлеуетін дамытуға ынта білдірді.

Кездесу білім беру стандарттарын көтеруге және педагогтардың кәсіби даму мүмкіндіктерін кеңейтуге бағытталған стратегиялық серіктестіктің бастамасы болып табылады, сонымен қатар студенттер, оқытушылар және жалпы білім беру қауымдастығы үшін үлкен мүмкіндіктерге жол ашады.

Іс-шара барысында серіктестіктің маңыздылығы атап өтілді, өйткені Кёнги білім басқармасымен ынтымақтастық тек академиялық бағдарламаларды жақсартуға ғана емес, сонымен қатар мұғалімдердің кәсіби өсуіне инвестициялауға бағытталған. Семинарлар мен бірлескен жобалар арқылы оқытушылар өз жұмыстарында табысқа жету үшін қажетті дағдылар мен біліммен қамтамасыз етіледі.

Болашақта Абай университеті мен Кёнги білім басқармасы білім беруді дамытуға ұйытқы болатын және академиялық орта мен жергілікті қоғамдастық арасындағы байланысты нығайтатын өзара сенімді ынтымақтастық орантуға ниетті.