17.07.2024

Абай университеті Кёндон университетімен (Оңтүстік Корея) ынтымақтастықты нығайтты

2024 жылдың 10 шілдесінде Абай атындағы ҚазҰПУ-да Кёндон университетінің (Оңтүстік Корея) өкілдерімен кездесу өтті. Кездесу барысында бірнеше негізгі бағыттар бойынша ынтымақтастық перспективалары қарастырылып, әртүрлі ынтымақтастық орнату жолдары ұсынылды. Сондай-ақ, студенттер мен оқытушылардың бір немесе бірнеше семестрге академиялық ұтқырлығы, сондай-ақ тәжірибе алмасу әдістері талқыланды. Бизнесті басқару, қонақ үй және туризм менеджменті, ерте жастағы балаларды оқыту және компьютерлік инженерия сияқты салалардағы бірлескен оқу жобаларына ерекше назар аударылды.

Кюнгдонг университетінің президенті, профессор доктор Ли Джон Кью бастаған делегация Абай университетімен әріптестік орнатуға үлкен қызығушылық танытты. Кездесу алдағы өзара іс-қимыл мен бірлескен бастамаларды жүзеге асыруға негіз болатын ынтымақтастық туралы меморандумға қол қоюмен аяқталды.

Аталған кездесу университеттер арасындағы әріптестікті нығайтудағы маңызды қадам болды және болашақта ынтымақтастықтың жаңа перспективаларына жол ашады деп күтілуде.